Home » Aktualności » Wycieczka do Krakowa

Witam w naszej szkole!

Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo naszych dzieci, poszerzanie ich horyzontów i wzrost wiedzy. Dlatego co roku wychodzimy z nowymi propozycjami edukacyjnymi jakie mają prowadzić do ich rozwoju. Mamy na swoim koncie wiele sukcesów co świadczy o poziomie naszej szkoły i wysiłkach naszej kadry nauczycielskiej. Edukacja jest kluczem do sukcesu Dyrektor szkoły Wanda Fryt

Wycieczka do Krakowa

     W dniu 22 października uczniowie klas III-VI  uczestniczyli w wycieczce do Krakowa.

     Celem wyjazdu było obejrzenie sztuki w Teatrze Ludowym oraz wizyta w Muzeum Lotnictwa..

     Dużą atrakcją dla dzieci była możliwość podziwiania z bliska obiektów, które na co dzień widzą z dużej odległości. Samoloty wojskowe, ćwiczeniowe oraz ratownicze śmigłowce były obiektem podziwu dla wszystkich, a szczególnie chłopców. Mogliśmy również wejść na pokład samolotu, którym podróżował Papież Jan Paweł II podczas ostatniej pielgrzymki do Polski. Braliśmy również udział w interaktywnych symulacjach podczas zwiedzania  wystawy Max Planck  Science Tunel mającej właśnie swoją ekspozycję w tym obiekcie.

IMG_0052 IMG_0053

      Spektakl teatralny, na który się wybraliśmy to ,,Królowa Śniegu”- według baśni  Andersena. Pozwolił on młodym widzom zrozumieć, że jest najważniejszą wartością w życiu, dla której to warto pokonać trudną drogę i wiele przeszkód jest miłość i przyjaźń. Przedstawienie, w którym piękna scenografia, muzyka oraz kostiumy i rekwizyty znakomicie uzupełniały główne przesłanie utworu, bardzo przypadło do gustu dzieciom.

    Uczestnicy powrócili z wycieczki w godzinach popołudniowych i zostali odebrani przez rodziców spod budynku szkoły.

Nasza szkoła:

Nasze inicjatywy: