Home » Aktualności » Wybory do SU 2017/2018

Witam w naszej szkole!

Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo naszych dzieci, poszerzanie ich horyzontów i wzrost wiedzy. Dlatego co roku wychodzimy z nowymi propozycjami edukacyjnymi jakie mają prowadzić do ich rozwoju. Mamy na swoim koncie wiele sukcesów co świadczy o poziomie naszej szkoły i wysiłkach naszej kadry nauczycielskiej. Edukacja jest kluczem do sukcesu Dyrektor szkoły Wanda Fryt

Wybory do SU 2017/2018

25 września 2017 roku w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Kandydaci już od rana prowadzili swoją kampanię wyborczą. Były plakaty, ulotki, hasła i oczywiście obietnice przedwyborcze.
Każdy uczeń klas I-VII oddał swój głos na karcie wyborczej na jednego z kandydatów.
Po 5 godzinie lekcyjnej nastąpiło otwarcie urny i w obecności komisji wyborczej zostały przeliczone głosy. W wyniku głosowania tajnego, bezpośredniego i powszechnego wyłoniono samorządową reprezentację szkoły:

Przewodniczący – Damian Skrzela
Zastępca Przewodniczącego – Anna Radosz
Skarbnik – Natalia Adamczyk
Sekretarz – Karolina Klimek

Serdecznie gratulujemy wybrańcom. Życzymy wytrwałości i pomysłowości w organizowaniu zaplanowanych obietnic.

wp_20170925_09_52_11_pro_liwp_20170925_09_57_08_pro_liwp_20170925_10_36_54_pro_li

Nasza szkoła:

Nasze inicjatywy: