Home » Aktualności » Wigilia

Witam w naszej szkole!

Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo naszych dzieci, poszerzanie ich horyzontów i wzrost wiedzy. Dlatego co roku wychodzimy z nowymi propozycjami edukacyjnymi jakie mają prowadzić do ich rozwoju. Mamy na swoim koncie wiele sukcesów co świadczy o poziomie naszej szkoły i wysiłkach naszej kadry nauczycielskiej. Edukacja jest kluczem do sukcesu Dyrektor szkoły Wanda Fryt

Wigilia

Kolędowania nastał czas

                Tradycji stało się zadość, 22 grudnia świętowaliśmy w naszej szkole nadchodzące Boże Narodzenie. Każda klasa z pomocą rodziców i wychowawców przygotowała w swojej pięknie przystrojonej sali poczęstunek. Wszyscy złożyli sobie świąteczne życzenia i zasiedli przy świątecznych stołach. Zza zamkniętych drzwi każdej klasy dochodził czarujący dźwięk śpiewanych kolęd.

                Po wspólnej wieczerzy Grono Pedagogiczne, pracownicy szkoły, rodzice i dzieci wysłuchali kolęd i pastorałek w wykonaniu naszych uczniów. Usłyszeć można było takie utwory jak: Anioł pasterzom mówił, Bóg się rodzi, Cicha noc, Gdy się Chrystus rodzi. Każdy występ został nagrodzony gorącymi brawami. Na zakończenie programu Pani Dyrektor złożyła wszystkim zgromadzonym świąteczne życzenia.

 Tym sposobem każdy poczuł magię nadchodzących świąt.

DSCF4388

Klasa 0

DSCF4365

Klasa I

DSCF4363

Klasa II

DSCF4347

Klasa III

DSCF4348

Klasa IV

DSCF4359

Klasa V

DSCF4354

Klasa VI

DSCF4368

Nasza szkoła:

Nasze inicjatywy: