Home » Aktualności » Turniej Wiedzy Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Witam w naszej szkole!

Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo naszych dzieci, poszerzanie ich horyzontów i wzrost wiedzy. Dlatego co roku wychodzimy z nowymi propozycjami edukacyjnymi jakie mają prowadzić do ich rozwoju. Mamy na swoim koncie wiele sukcesów co świadczy o poziomie naszej szkoły i wysiłkach naszej kadry nauczycielskiej. Edukacja jest kluczem do sukcesu Dyrektor szkoły Wanda Fryt

Turniej Wiedzy Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

11.05. 2016r  w Szkole Podstawowej nr 3 w Kazimierzy Wielkiej odbyły się powiatowe eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. W eliminacjach wzięły udział czteroosobowe zespoły reprezentujące 4 szkoły podstawowe z powiatu kazimierskiego: SP Kamieńczyce, SP Opatowiec, SP nr 3 Kazimierza Wielka, SP Dobiesławice. Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Karolina Mzyk, Oliwia Klimek, Sebastian Klimek, Michał Radosz. Uczestnicy Turnieju musieli zmierzyć się z zadaniami teoretycznymi: test wiedzy i test skrzyżowania oraz praktycznymi: jazda rowerem po torze sprawnościowym oraz udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej. Po dsumowaniu wyników I miejsce  zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej w  Kamieńczycach, II miejsce zajęli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Opatowcu, natomiast III miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Kazimierzy Wielkiej. Dodatkowo Sebastian Klimek zajął I miejsce indywidualnie. Gratulujemy!!!! Nasza szkoła będzie reprezentować powiat kazimierski w etapie wojewódzkim(30-31 maj 2016). Trzymamy kciuki!!!

brd (1)

Nasza szkoła:

Nasze inicjatywy: