Home » Aktualności » „Najwięcej witaminy…” – Dzień Kobiet

Witam w naszej szkole!

Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo naszych dzieci, poszerzanie ich horyzontów i wzrost wiedzy. Dlatego co roku wychodzimy z nowymi propozycjami edukacyjnymi jakie mają prowadzić do ich rozwoju. Mamy na swoim koncie wiele sukcesów co świadczy o poziomie naszej szkoły i wysiłkach naszej kadry nauczycielskiej. Edukacja jest kluczem do sukcesu Dyrektor szkoły Wanda Fryt

„Najwięcej witaminy…” – Dzień Kobiet

8 marca 2017 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Święta Kobiet. Chłopcy z klasy VI i klasy „0”  przygotowali niespodziankę dla wszystkich pań i dziewcząt. Przedstawili humorystyczny program artystyczny.

Zaprezentowano propozycje mody dla pań uczących w szkole. Nie zabrakło wydarzeń sportowych oraz popularnego serialu „Ona i on”. Dla wszystkich kobiet zostały dedykowane znane przeboje. Na scenie pojawił się jak prawdziwy Andrzej Rosiewicz  ze swoim przebojem „Najwięcej witaminy” oraz sławny duet Ryszard Rynkowski i Andrzej Zaucha z piosenką pt. „ Baby, ach te baby”.

Na koniec wraz z przebojem „Bo z dziewczynami”  popłynęła moc gorących życzeń dla wszystkich pań i dziewcząt. Chłopcy wręczyli swoim nauczycielkom i paniom z Rady Rodziców samodzielnie wykonane pamiątkowe kartki z niespodzianką. Ukryte w nich były ciekawostki, dotyczące znaczenia imion wszystkich pań.  Na zakończenie Pani Dyrektor podziękowała uczniom za program artystyczny i złożone życzenia.

 dscf5949 dscf5952 dscf5955 dscf5958 dscf5967

Nasza szkoła:

Nasze inicjatywy: