Home » Aktualności » Konkurs „ Bezpieczeństwo na piątkę”

Witam w naszej szkole!

Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo naszych dzieci, poszerzanie ich horyzontów i wzrost wiedzy. Dlatego co roku wychodzimy z nowymi propozycjami edukacyjnymi jakie mają prowadzić do ich rozwoju. Mamy na swoim koncie wiele sukcesów co świadczy o poziomie naszej szkoły i wysiłkach naszej kadry nauczycielskiej. Edukacja jest kluczem do sukcesu Dyrektor szkoły Wanda Fryt

Konkurs „ Bezpieczeństwo na piątkę”

Dnia 3 listopada 2015 roku w Kazimierzy Wielkiej odbył się finał powiatowy  konkursu „Bezpieczeństwo na piątkę”- turnieju z zakresu bezpieczeństwa dla klas V szkół podstawowych organizowanych przez KPP w Kazimierzy Wielkiej . Uczestniczyło w nim 10 szkół z naszego powiatu.  Drużyna z SSP w Kamieńczycach w składzie Anna Radosz, Karolina Mzyk i Adrian Korfel zajęła I miejsce i będzie reprezentowała nasz powiat w finale wojewódzkim w Kielcach. Gratulujemy!!!

Bez tytułu

Zdj: Karolina Mzyk, Adrian Korfel i Anna Radosz- zdobywcy  I miejsca w powiatowym turnieju „Bezpieczeństwo na piątkę”

 

Dnia 20 11 2015 roku w Kielcach odbył się finał wojewódzki turnieju „Bezpieczeństwo na piątkę”. Nasza szkoła miało prawo startu w tym turnieju jako zwycięzca eliminacji powiatowych, a reprezentowali nas Karolina Mzyk, Anna Radosz i Adrian Korfel. Konkurs polegał na rozwiązywaniu testu z zakresu przepisów ruchu drogowego, udzielania pomocy przedmedycznej, jazdy praktycznej na rowerze po torze przeszkód, testu z zakresu bezpieczeństwa w gospodarstwie domowym i przeciwpożarowym. Po ogłoszeniu końcowych wyników nasza szkoła uplasowała się na 8 miejscu. Warto dodać , iż nasza drużyna była dzielnie wspierana przez grupę kibiców, którzy cały czas głośno dopingowali naszym zawodnikom. Gratulujemy.

Bez tytułu1

Zdj: Uczniowie naszej szkoły podczas finału wojewódzkiego turnieju „Bezpieczeństwo na piątkę” z zawodnikami Vive Targi Kielce- Karolem Bieleckim , Piotrem Chrapkowskim i Ivanem Cupićiem.

Bez tytuł3

Zdj: Adrian, Ania, Karolinka- drużyna SSP w Kamieńczycach podczas finału w Kielcach- w tle kibice…

Nasza szkoła:

Nasze inicjatywy: