Home » Aktualności » Każdy ma talent

Witam w naszej szkole!

Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo naszych dzieci, poszerzanie ich horyzontów i wzrost wiedzy. Dlatego co roku wychodzimy z nowymi propozycjami edukacyjnymi jakie mają prowadzić do ich rozwoju. Mamy na swoim koncie wiele sukcesów co świadczy o poziomie naszej szkoły i wysiłkach naszej kadry nauczycielskiej. Edukacja jest kluczem do sukcesu Dyrektor szkoły Wanda Fryt

Każdy ma talent

6 Maja odbyła się kolejna edycja szkolnego konkursu ,,…Każdy ma talent”. W konkursie wzięło udział 8 podmiotów wykonawczych z klas I-VI. Uczniowie prezentowali głównie talenty wokalne i taneczne. Komisja  konkursowa  oceniała przygotowanie uczestników, poziom trudności oraz ogólne wrażenie artystyczne. Ostatecznie jury nagrodziło cztery grupy:

                 I miejsce – grupa ,,The music”(M. Binkowska, O. Klimek oraz H. Wiśniewski)

                 II miejsce – ,,Supergirl” (W. Koza,  N.Adamczyk)

                 III miejsce – ,,Super 2” (A. Belica, E. Rokita)

                                   –  ,,Akrobatki” (N. Walczak, K. Kot)

Zwycięzcom gratulujemy a pozostałym życzymy odkrywania własnych talentów i zaprezentowania ich w przyszłym roku!

DSCF4617DSCF4598DSCF4611DSCF4623

Nasza szkoła:

Nasze inicjatywy: