Home » Aktualności » Jasełka w szkole

Witam w naszej szkole!

Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo naszych dzieci, poszerzanie ich horyzontów i wzrost wiedzy. Dlatego co roku wychodzimy z nowymi propozycjami edukacyjnymi jakie mają prowadzić do ich rozwoju. Mamy na swoim koncie wiele sukcesów co świadczy o poziomie naszej szkoły i wysiłkach naszej kadry nauczycielskiej. Edukacja jest kluczem do sukcesu Dyrektor szkoły Wanda Fryt

Jasełka w szkole

„Maleńka miłość jest wśród nas” – Jasełka

Tradycją naszej szkoły są coroczne jasełka przygotowywane przez uczniów pod opieką nauczycieli. Nie inaczej było w tym roku: 22 grudnia 2016 w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej zebrali się: Pani Dyrektor , Ksiądz Jan Będkowski, Ksiądz Dariusz Kozak, nauczyciele, uczniowie i ich rodzice. Piękna scenografia wprowadziła zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój.

Podczas przedstawienia jasełkowego pod hasłem ,, Maleńka miłość jest wśród nas ‘’ obejrzano scenki z życia nowonarodzonego dzieciątka, pasterzy, mędrców, dzieci oraz aniołów przeplatane kolędami i pastorałkami.

Ogromne zaangażowanie młodych aktorów, nauczycieli i rodziców opłaciło się, gdyż przedstawienie wywarło duże wrażenie i poruszenie. Natomiast dzieci miały możliwość uczestniczenia w tradycji, a także zaprezentowania swoich umiejętności artystycznych.

Na zakończenie zgromadzeni goście wysłuchali bożonarodzeniowych życzeń i w świątecznych nastrojach rozeszli się do sal, w których odbyły się klasowe spotkania wigilijne.

 dscf5780 dscf5785 dscf5788 dscf5803

Nasza szkoła:

Nasze inicjatywy: