Home » Aktualności » ,,EUROWEEK”

Witam w naszej szkole!

Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo naszych dzieci, poszerzanie ich horyzontów i wzrost wiedzy. Dlatego co roku wychodzimy z nowymi propozycjami edukacyjnymi jakie mają prowadzić do ich rozwoju. Mamy na swoim koncie wiele sukcesów co świadczy o poziomie naszej szkoły i wysiłkach naszej kadry nauczycielskiej. Edukacja jest kluczem do sukcesu Dyrektor szkoły Wanda Fryt

,,EUROWEEK”

W dniach 11-15 września 2016 r. uczniowie SSP w Kamieńczycach uczestniczyli w wyjeżdzie ,,Euroweek” w Długopolu Dolnym. Wyprawa  miała na celu podniesienie jakości posługiwania się językiem angielskim poprzez żywy kontakt na zajęciach z wolontariuszami z różnych krajów świata. W wyjeździe uczestniczyli uczniowie klas IV-VI wraz z opiekunami –  p. Joanną Koziarą i p. Teresa Chuchmacz. Podczas trwających 4 dni zajęć z młodymi ludźmi z Indii, Ugandy i Meksyku uczniowie mieli możliwość poznania kultury tych krajów oraz uczestniczenia w różnorodnych zabawach językowych. Wyruszyli również na spotkanie z przyrodą Sudetów podczas pieszej wspinaczki na szczyt w Masywie Śnieżnika, podczas której złożyli również wizytę w Ogrodzie Bajek.

     Podczas drogi powrotnej  odwiedzili Kopalnię Złota w Złotym Stoku i podziwiali architekturę  i wnętrza Pałacu w Mosznej.

moszna1

dsc_0216

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasza szkoła:

Nasze inicjatywy: