Home » Aktualności » ,,Bezpieczeństwo na piątkę”

Witam w naszej szkole!

Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo naszych dzieci, poszerzanie ich horyzontów i wzrost wiedzy. Dlatego co roku wychodzimy z nowymi propozycjami edukacyjnymi jakie mają prowadzić do ich rozwoju. Mamy na swoim koncie wiele sukcesów co świadczy o poziomie naszej szkoły i wysiłkach naszej kadry nauczycielskiej. Edukacja jest kluczem do sukcesu Dyrektor szkoły Wanda Fryt

,,Bezpieczeństwo na piątkę”

FAWORYCI KONKURSU ,,BEZPIECZEŃSTWO NA PIĄTKĘ”

 

     8 Listopada br. w Kazimierskim Ośrodku Kultury odbyły się eliminacje  powiatowe X edycji Wojewódzkiego Konkursu ,, Bezpieczeństwo na piątkę”, których organizatorem była Powiatowa Komenda Policji w Kazimierzy Wielkiej.

    Celem konkursu jest utrwalanie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym, przygotowanie dzieci do rozważnego spędzania wolnego czasu  i kształtowanie poczucia odpowiedzialności za bezpieczeństwo własne  i innych.

    Tegoroczni piątoklasiści: Aleksandra Kot, Anna Mikina oraz Michał Ciszewski sumiennie przygotowali się do zmagań konkursowych i w rezultacie uplasowali się na pierwszej pozycji w powiecie kazimierskm. Najlepiej rozwiązali testy z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym, w gospodarstwie rolnym oraz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Wykonali również  wraz z kolegami pracę plastyczną na temat: ,, Daj się zobaczyć”, która została wysoko oceniona przez jury.

Uczniowie otrzymali cenne nagrody oraz dyplom i puchar dla szkoły.

    Zwycięska trójka będzie reprezentowała nasz powiat w finale konkursu na szczeblu wojewódzkim. Na turniej do Kielc pojadą również pozostali piątoklasiści, aby kibicować kolegom. Gratulujemy zwycięstwa i oby tak dalej!!!.

bezpna5

wp_20161108_09_29_45_pro

wp_20161110_11_02_03_pro

Nasza szkoła:

Nasze inicjatywy: