Home » Aktualności » Andrzejki

Witam w naszej szkole!

Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo naszych dzieci, poszerzanie ich horyzontów i wzrost wiedzy. Dlatego co roku wychodzimy z nowymi propozycjami edukacyjnymi jakie mają prowadzić do ich rozwoju. Mamy na swoim koncie wiele sukcesów co świadczy o poziomie naszej szkoły i wysiłkach naszej kadry nauczycielskiej. Edukacja jest kluczem do sukcesu Dyrektor szkoły Wanda Fryt

Andrzejki

Hokus-pokus, czary mary – niech się spełnią andrzejkowe czary –tymi słowami wróżki z klasy I – Madzia Szeląg i  Martynka Patej rozpoczęły wróżby andrzejkowe dla uczniów klas 0-VI.

     To magiczne spotkanie, pełne wróżb, radości i zabawy odbyło się w naszej szkole w dniu 26 listopada o godzinie  15. Były tradycyjne wróżby z butami dla klas 0-3, rzucanie grosika do pudełka tyłem, a także wróżby z butelką.

Starsi dowiadywali się o swojej przyszłości z wróżb z talerzykami, z kart, ze szpilek, gwiazdek oraz wosku.

DSCF4262 DSCF4280

Były też wróżby dla nauczycieli z orzechami, w których jednak nie wszyscy wzięli udział. Czyżby obawiali się przyszłości?

Samorząd uczniowski wspólnie z opiekunem przygotował gazetkę andrzejkową, a także dekorację na salę gimnastyczną.

     Potem były przednie zabawy przy muzyce i obfity, zdrowy poczęstunek, przygotowany przez rodziców w klasach. Wszyscy świetnie się bawili do godzin wieczornych.

DSCF4306 DSCF4303

Nasza szkoła:

Nasze inicjatywy: