Home » Aktualności » „Choinka pod choinkę”

Witam w naszej szkole!

Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo naszych dzieci, poszerzanie ich horyzontów i wzrost wiedzy. Dlatego co roku wychodzimy z nowymi propozycjami edukacyjnymi jakie mają prowadzić do ich rozwoju. Mamy na swoim koncie wiele sukcesów co świadczy o poziomie naszej szkoły i wysiłkach naszej kadry nauczycielskiej. Edukacja jest kluczem do sukcesu Dyrektor szkoły Wanda Fryt

„Choinka pod choinkę”

Udział uczniów w akcji „Choinka pod choinkę”, polegającej na przygotowaniu ozdób choinkowych oraz podarunku pod choinkę w ramach aukcji bożonarodzeniowego drzewka z regionu kazimierskiego, organizowanej na antenie Radia Kielce.

Aukcja miała miejsce w poniedziałek 12 grudnia, a pieniądze uzyskane z licytacji przeznaczono  na zakup specjalistycznego  ambulansu do przewożenia chorych, dla hospicjum stacjonarnego im. św. Matki Teresy z Kalkuty w Kielcach. Po pięciu dniach akcji „Choinka pod choinkę” uzbierano 23 000 zł.

choinka019 choinka020

Nasza szkoła:

Nasze inicjatywy: